Bestuur en commissies

Bestuur    
Ad Seelen Voorzitter [email protected]
Judith Kool Secretariaat [email protected]
Kim de Jong Penningmeester [email protected]
Nico van Leeuwen Paviljoenbeheer
Park/baanbeheer
[email protected]
Susan Witsenboer Ledenadministratie [email protected]
Kitty Iding Padel [email protected]
     
Ereleden    
Fons Braat    
Toos Rutten    
Nico van Leeuwen    
Marita vd Brule    
     
Ledenadministratie    
Susan Witsenboer Ledenadministratie [email protected]
     
Redactiecommissie    
Susan Witsenboer Website beheer [email protected]
[email protected]
     
Paviljoen- en parkbeheer    
Nico van Leeuwen Voorzitter [email protected]
Rens Aben    
     
Barcommissie    
Cor van Dam 1e aanspreekpunt [email protected]
Sandra van Tilburg Systeemondersteuning  
     
     
Jeugdcommissie    
Rink Oord Voorzitter [email protected]
Mandy Eestermans    
Edwin Koenraads    
Frederique van Steen    
     
Assistenten jeugdcommissie:    
Tom, Mats, Tjeerd, Freek    
     
Technische commissie    
Bas Eestermans Voorzitter [email protected]
Olivier Andersen Röed    
Kees Pronk    
     
Competitieleiders    
Lucien van Gastel Seniorencompetitie [email protected]
Kees Pronk Seniorencompetitie  
Kitty Iding Padelcompetitie [email protected]
     
Padelcommissie    
Sebastiaan Janssen   [email protected]
Kitty Iding    
Thom Janssen    
Ted van Es    
     
Open Winter toernooi-commissie    
Martijn de Groote Voorzitter [email protected]
Edwin Koenraads    
Kitty Iding    
Marloes Pieterse    
Ton Pieterse    
Marika Voets    
Coen Smits    
Saskia Smits    
     
Open 35+ en 55+ dubbel toernooicommissie    
Marita v.d. Brule Voorzitter [email protected]
Judith Kool Secretariaat  
Susan Witsenboer    
Emile Stuijvenberg    
Tim Meuldijk    
     
Intersport open zomertoernooi commissie    
Susan Witsenboer Voorzitter [email protected]
Marenne in 't Groen Secretariaat  
Monica van Aert Penningmeester  
Willem Heijster    
Ted van Es    
Jaap van Gurp    
Koen van der Velden    
Gerko Slots    
     
Teamtennis    
Tiny Hopman Zomer [email protected]
Hans van Steen Zomer  
     
Janny Kemerink Winter [email protected]
Jac Kemerink Winter  
Theo de Bruin Winter  
     
Tosscommissie dinsdagavond    
Jan van Gils    
Maurice van Avoort    
     
     
Frits Bode toernooi    
Jan Kemerink    
Han Olden