Padel 2-daagse zomeractiviteit

06 juli 2024


Padel jeugd: Zomervakantie? Tijd voor padel!

De vakantie komt eraan, dus het is tijd om (extra) te padellen! Starten met padel of juist jouw skills verbeteren. Tijdens enkele schoolvakanties organiseert onze padelschool Padel Only in de regio een padel 2-daagse voor de jeugd van 5 t/m 15 jaar oud. Jouw pupil is gedurende twee dagen (donderdag en vrijdag) bij Padel Only onder de pannen van 09:30 – 15:00 uur en zal volop in actie zijn op de padelbaan, speelt allerlei padel spellen samen met de trainers en geniet van limonade en georganiseerde lunch.

  • Vanaf 5 tot 15 jaar
  • Geen ervaring vereist
  • Racket is te leen
  • Door de trainers begeleidt
  • We differentiëren op niveau

Meer informatie en inschrijven kan via: https://padel-only.nl/dienst/padel-2-daagse-jeugd/

Vragen? Neem contact op met onze hoofdtrainer Bart Houweling via [email protected]

Nieuwscategorieën